Синдром хребетної артерії

Надійна профілактика та ефективне лікування

Проконсультуватися з лікарем
Що таке синдром хребетної артерії?

Синдром хребетної артерії - це комплекс реакцій центральної нервової системи та вегетативної нервової системи (головний біль, запаморочення, потемніння в очах, відчуття жару чи холоду тощо), які виникають внаслідок порушення кровообігу в хребетних артеріях та подразнення прилягаючих до них вегетативних вегетативних нервових утворень.

Small 17
Small 7
Причина виникнення

Внаслідок особливостей будови, й особливостей проходження хребетних артерій (у вузьких кісткових каналах поперечних відростків шийних хребців) та густої мережі вегетативних нервових волокон навколо них, хребетні артерії більш вразливі порівняно з іншими судинами, які розташовані виключно серед м'яких тканин або лише торкаються кісткових структурПричини виникнення синдрому хребетної артерії:

 • Вроджені особливості будови артерії: патологічна звивистість, аномалії ходу, перегини;
 • Судинні захворювання, які зменшують внутрішній діаметр артерій: атеросклероз, артеріїт, тромбоз і емболія
 • Зовнішні або позасудинні фактори, які можуть спричинити механічний тиск на артерії та вегетативні нервові утворення навколо неї: остеохондроз і його прояви - остеофіти, протрузії й грижі міжхребцевих дисків, сколіоз, нестабильність шийного відділу хребта, кісткові аномалії, травми шийного відділу, зокрема, т. зв. хлистові
 • Малорухомий спосіб життя, недостатня фізична активність та викликаний нею через ланцюжок проміжних механізмів розлад судинного тонусу.
Дві основних стадії патологічного процесу
1 из 2
Стадія функціональних порушень

Найбільш часті симптоми на цій стадії - постійний головний біль, що посилюється під час рухів головою або при тривалому вимушеному положенні та "мушки" перед очима. Біль буває ниючого або пульсуючого характеру, що пульсує в скронях, і може охопити ділянку потилиці й чола. Крім головного болю відзначаються запаморочення, шум у вухах, порушення слуху та порушення зору.

Small man 9
Органічна стадія

При різкому повороті або нахилі голови у пацієнта виникають симптоми судинних порушень: раптові напади запаморочення, порушення координації рухів, нудота і блювота, відчуття жару або холоду. Симптоми переважно зникають при зміні положення голови та при прийнятті пацієнтом горизонтального положення.

Small man 6
Методи лікування в Центрі Stamina
01
Small 3

Кінезітерапія - це лікування за допомогою правильного й безпечног руху на спеціальних декомпрессійниих тренажерах. Відновлюється живлення уражених тканин, зупиняються дегенеративны процеси, повертається рухливість суглобів і знімається тиск на артерії, й найголовніше - зникає біль. В процесі лікування суглоби і навколосуглобові м'язи не навантажуються, а розвантажуються. Процес лікування проходить безболісно, ??в комфортних для пацієнта умовах.

У центрі спини і суглобів Stamina лікарі підберуть вам спеціальний комплекс рухів з певним алгоритмом дій. Виконуючи антигравітаційні вправи на декомпресійних тренажерах, ви зможете задіяти абсолютно всі необхідні для одужання м'язи, безпечно розвантажити шийний відділ хребта й покращити кровообіг. Особливість даної методики полягає в тому, що вона підходить абсолютно для всіх вікових груп і може бути підлаштована під будь-які рухові можливості людини.

Остеопатия - дуже коректний і безболісний спосіб впливу на організм. Остеопати - це фахівці, які працюють саме над причинами запалення, набряку м'яких тканин, спазму м'язів, порушення рухливості суглобів і болю. Остеопати усувають причини дисбалансу, скутості та болю, які ви довгий час відчуваєте.

02
Small 4
03
Small nevrologiya bolezni

Неврологія допомагає впоратися з великою симптоматикою при синдромі хребетної артерії: це можуть бути вегетативні реакції (відчуття жару, холоду), пітливість, запаморочення, головний біль, оніміння. Невролог розпізнає синдром хребетної артерії, симптоми якого часто сходи з гострим порушенням мозкового кровообігу.

Комплексний підхід дозволяє більш глибоко, якісно й надійно вирішити Вашу проблему

Детальніше про методику лікування
Який результат лікування в центрі Stamina
 • 11 11 1
  Повна реабілітація після
  травм абсолютно
  безболісним методом
 • 12 12 1
  Ефективна профілактика
  хвороб спини
  й суглобів
 • 13 13 1
  Повна безпека
  й комфорт у лікуванні під наглядом
  кваліфікованих реабілітологів
 • 14 14 1
  Показано для будь-якого
  віку. Здоровим слід бути
  завжди!!!

*Причому, абсолютно безболісним способом

Вартість
Уже після першого сеансу вам стане набагато краще.
Але все залежить від причини, через яку ви звернулися.

Ціна лікування

що вас турбує?
Запишіться до нас на прийом
Не терпіть біль. Звертайтеся!

За телефоном

(098) 166 25 64 або чере з форму онлайн Записатися

Є питання до спеціаліста?

Запитайте та дізнайтеся, яких результатів ви сможете досягнути Безкоштовна консультація